FAQ

Prosimy o dostarczenie książeczki zdrowia psa i odpowiedniej do długości pobytu ilości karmy. Jeśli pies powinien dostawać jakieś leki, również prosimy o ich przywiezienie. Można zabrać ze sobą posłanie psiaka (nie trzeba). Nie ma sensu przywozić zabawek i misek. Nie korzystamy również z Państwa smyczy – mamy swoje, sprawdzone, których używamy podczas spacerów.

Doba hotelikowa zamyka się w wyznaczonych godzinach: pon-nd 11-20. W sporadycznych przypadkach, w miarę możliwości, możemy umówić się w innych godzinach niż wyznaczone – jednak wymaga to indywidualnego uzgodnienia.

Doba hotelikowa liczona jest od godziny przyjazdu psa i kończy się o tej samej godzinie dnia następnego.

Na Facebook’u publikujemy zdjęcia z pobytu psiaków u nas – https://www.facebook.com/psikacik/. Jeśli taka relacja nie jest wystarczająca można do nas zadzwonić lub napisać wiadomość tekstową.

Niestety, nie przyjmujemy psów agresywnych do hoteliku.

  • Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy (jeśli psiak ma być u nas po raz pierwszy) lub pisemnie (sms, FB, mail) wysłać zapytanie o dostępność wybranego terminu (to w przypadku kolejnych pobytów),
  • Upewnić się, że psiak nie będzie podczas pobytu zagrożeniem dla innych hotelikowych podopiecznych – nie jest zakaźnie lub pasożytniczo chory.

Najczęściej rozliczamy się za pobyt w hoteliku przy odbiorze psa. Przyjmujemy płatność gotówką. Jeśli jednak z jakiegoś powodu preferowana jest płatność z góry – oczywiście jest taka możliwość. W sporadycznych wypadkach możemy poprosić o zadatek 50%-100% przy robieniu rezerwacji.